Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Podjela studenata prve godine preddiplomskog studija Kulture i turizma u grupe

Redovni studenti prve godine Kulture i turizma podijeljeni su u dvije grupe (A i B), te će s obzirom na tu podjelu prisustvovati vježbama iz pojedinih kolegija (prema rasporedu nastave objavljenom na web stranici i oglasnoj ploči Odjela za turizam i komunikacijske znanosti). Popis studenata s rasporedom u grupe možete preuzeti OVDJE.

Iznimno, za potrebe kolegija Osnove informatike (s obzirom na kapacitet računarskog praktikuma) redovni studenti su podijeljeni u 3 grupe (A, B i C), te se raspored po grupama za vježbe iz kolegija Osnove informatike može preuzeti OVDJE. Uvodne vježbe iz kolegija Osnove informatike za izvanredne studente biti će održane u ponedjeljak 09.10.2017. godine u 09:30 sati u računarskom praktikumu (dvorana 39).

Ostatak nastave izvodit će se prema rasporedu objavljenom na web stranici Odjela.