Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Poziv na sudjelovanje - Dan otvorenih vrata za Studente, 29.03.2016., SEC

Informacijski centar Europe Direct Zadar u suradnji s Agencijom za ruralni razvoj Zadarske županije (AGGRA) i Sveučilištem u Zadru organizira Dan otvorenih vrata za Studente s ciljem što kvalitetnijeg informiranja studenata o mogućnostima koje im se pružaju kao građanima Europske unije.

Dan otvorenih vrata za Studente i upoznavanje s Programima EU održati će se u utorak 29.03.2016. godine u prostorijama Solarnog edukacijskog centra na adresi Glagoljaška 14 u Zadru. Početak je u 14 sati, a detaljni program nalazi se u privitku.

Svrha ovog događanja je ostvarivanje što kvalitetnije suradnje sa studentima te njihovo uključivanje u EU Programe.

Prijavu je potrebno poslati najkasnije dva dana prije održavanja radionice:

* Mrežna prijava putem obrasca,

* Prijava putem elektroničke pošte na info@edic-zadar.com

* Više informacija na stranicama EDIC-a  ili na broj telefona 023/501 100

Maksimalan broj sudionika je 20, a u obzir će se uzimati prijave redoslijedom primitka.

Napomena: za sudjelovanje je obavezno znanje engleskog jezika!