Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Case Study Competition

Prijave za ovogodišnji CSC su otvorene!

Case Study Competition dvanaestu godinu za redom studentima daje mogućnost rješavanja stvarnih poslovnih slučajeva

U ponedjeljak 7. ožujka 2016. otvorene su prijave za vodeće studentsko regionalno natjecanje u rješavanju slučajeva - Case Study Competition. Studentska organizacija eSTUDENT dvanaestu godinu za redom organizira ovo studentsko natjecanje. Svi zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 18. ožujka 2016. godine. Studenti koji ponude najbolja rješenja biti će nagrađeni novčanim te dodatnim nagradama u obliku prakse, pripravništva, dodatnih edukacija, seminara i sl.

Ove godine jedanaest poduzeća donosi svoje poslovne slučajeve, a to su:

1. Adacta (Istraživanje i razvoj nove usluge bazirane na xRM konceptu)
  2. Hotel Zlatni jelen (Arhitektonsko - prostorna rješenja hotelskog kompleksa)
  3. Hrvatski Telekom (Internet of Things u turizmu RH)
  4. INA - Industrija nafte (Proces pribavljanja i selekcije priopravnika srednje stručne spreme tehničkog usmjerenja)
  5. Novartis (Društvene odgovornost farmaceutske industrije)
  6. PLIVA Hrvatska (e-kampanja za Plivinu paletu kontraceptiva)
  7. Privredna banka Zagreb (Razvoj odnosa sa studentskim segmentom s naglaskom na Customer Experience)
  8. Societe Generale - Splitska banka (Razvoj loyalty programa kartice za mlade Splitske banke)
  9. Tisak (Tisak code)
  10. Zagrebačka banka (Financiranje projekta vjetroelektrane)
  11. Zagrebačka pivovara (Žuja na INmusic festivalu)

Uvodna predstavljanja poduzeća održat će se od 14. do 17. ožujka na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu s početkom u 14 sati u dvorani 3. U petak 18. ožujka predstavljanje će se održati na Fakultetu elektrotehnike i računalstva u 13 sati. Rok za predaju rješenja poslovnih slučajeva je 22. travnja, a završna ceremonija i proglašenje pobjednika će se održati 25. svibnja 2016.

Detaljne informacije vezane uz tijek natjecanja te poslovne slučajeve možete pronaći na web stranici eSTUDENTa i na Facebook profilu Case Study Competition-a.