Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Termin održavanja vježbi iz kolegija Osnove informatike u prvom tjednu nastave

U prvom tjednu nastave (iznimno) vježbe iz kolegija Osnove informatike biti će održane u utorak (06.10.2015.) za sve tri grupe studenata prve godine.

VAŽNO: Mole se svi studenti prve godine da danas tijekom dana (ili najkasnije sutra ujutro) u studentskoj referadi preuzmu svoj AAI@EduHr elektronički identitet kako bi mogli uspješno izvesti prvu vježbu iz kolegija Osnove informatike.

Vježbe će biti održane u informatičkom kabinetu (dvorana 39) prema sljedećem rasporedu:

• Grupa A: od 08:00 do 09:00 sati
  • Grupa B: od 09:00 do 10:00 sati
  • Grupa C: od 10:00 do 11:00 sati

Izvanredni studenti su također pozvani prisustvovati vježbama u bilo kojem od navedenih termina.

Raspored po grupama možete pruzeti OVDJE.

Vježbe iz kolegija Osnove informatike od idućeg tjedna održavati će se po grupama prema rasporedu koji možete pronaći na oglasnoj ploči te na web stranici Odjela.