Odjel za turizam i komunikacijske znanosti
Informacije

Obavijest redovitim i izvanrednim studentima - (parcijani upis predmeta s više godine studija)

Obavještavaju se redoviti i izvanredni studenti koji su u akad. 2013/2014 godini ostvarili 30 ECTS bodova na godini studija u skladu s Redom predavanja za akad.2013/2014. g. da zamolbe za parcijalni upis predmeta s više godine studija u skladu s Pravilnikom o studijima i studiranju mogu predati u tajništvu do 31. listopada 2014. U zbroj bodova koji su uvjet za upis dijela predmeta s više godine studija ulaze obvezni kolegiji prema redu predavanja 2013/2014 studija na koji su upisani i to svi obvezni kolegiji te godine studija, i jedan izborni predmet: 3 ECTS boda na preddiplomskom studiju ili 5 ECTS boda na diplomskim studijima. Višak bodova iz izbornih predmeta ne ulazi u zbroj ECTS bodova koji su uvjet za parcijalni upis predmeta s više godine.

Studenti koji su već upisani u akad. 2014./2015. također mogu predati zahtjev za parcijalnim upisom predmeta s više godine studija ako ispunjavaju navedene uvjete.