Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Humanitarna akcija studenata Odjela „Sreća drugih i u tvojim je rukama“

Obavještavamo Vas o humanitarnoj akciji za pomoć pučkoj kuhinji "Sv. Vinka Paulskog" koju organiziraju studenti Odjela za turizam i komunikacijske znanosti.

Humanitarna akcija će trajati od utorka, 10. prosinca do subote, 14. prosinca 2013. godine. Štandovi će svakoga dana u navedenom razdoblju biti postavljeni od 9:00 do 13:00 h na četiri lokacije u gradu - na Narodnom trgu, ispred Doma hrvatske mladeži (kod studentske menze), kod tržnice u City Galleriji te na Novom kampusu (Ul. Dr. Franje Tuđmana 24i). Na štandovima ćete moći ostaviti namirnice, sanitarne i druge potrepštine te posuđe (tanjure, čaše, šalice, plastične posude i sl.).

Bilo bi nam jako drago kada biste i Vi sudjelovali u našoj akciji te malim znakom pažnje razveselili 250 ljudi koji svakodnevno posjećuju pučku kuhinju. Nadamo se da ćete se uključiti u ovu akciju i učiniti dobro djelo za Božić jer „Sreća drugih i u Vašim je rukama“.

Studenti Odjela za turizam i komunikacijske znanosti