Središnja knjižnica
Obala kralja Petra Krešimira IV, broj 2,  prizemlje, lijevo krilo zgrade
23000 Zadar
tel: 023 200 512

Iberoromanska knjižnica
Obala kralja Petra Krešimira IV, broj 2,
Podrum, lijevo krilo zgrade
23000 Zadar

Knjižnica Novog kampusa
Ulica Dr. Franje Tuđmana 41 i
23000 Zadar
tel: 023 345 048

Knjižnica Odsjeka za francuske studije
Obala kralja Petra Krešimira IV, broj 2,
4. kat, lijevo krilo zgrade
23000 Zadar
tel: 023 200 549

Knjižnica Odjela za nastavničke studije u Gospiću
Dr. Ante Starčevića 12
53000 Gospić
tel: 053/665-343

Slavistička knjižnica
Obala kralja Petra Krešimira IV, broj 2,
3. kat, desno krilo zgrade
23000 Zadar
tel: 023 200 538

Talijanistička knjižnica
Obala kralja Petra Krešimira IV, broj 2,
4. kat, lijevo krilo zgrade
23000 Zadar
tel: 023 200 511


V.d. voditeljice Knjižnice

Dora Rubinić, mag. knjižničarstva
tel: 023 200 566
fax: 023 200 690
e-mail: drubinic@unizd.hr


SREDIŠNJA KNJIŽNICA

Odjel nabave
Zorica Klanac, dipl. knjižničarka

tel: 023 200 744
e-mail: zklanac@unizd.hr

Odjel obrade
Natali Hrunčev, dipl. knjižničarka
tel: 023 200 584
e-mail: natalie@unizd.hr

 

Marta Unković, dipl. knjižničarka
tel: 023 200 584
e-mail: munkovic@unizd.hr 


Gorica Lovrić, mag. knjižničarstva (odsutna)
tel: 023 200 744
e-mail: gorlovric@unizd.hr

 

Odjel posudbe
Silvija Juras, knjižničarka
tel: 023 200 512
e-mail: sjuras@unizd.hr

Jasmina Anić, pomoćna knjižničarka
tel: 023 200 512
e-mail: jasmina@unizd.hr

Informacijska služba

tel: 023 200 516
e-mail:
knjiznica@unizd.hr

Čitaonica i međuknjižnična posudba

Katarina Groš, pomoćni knjižničar, prof.

tel: 023 200 516
e-mail:
kgros@unizd.hr


Marko Maksan, pomoćni knjižničar
tel: 023 200 516
e-mail: mmaksan@unizd.hr

Sistemski knjižničar
Vedran Vuković, dipl. ing.
tel: 023 200 543
e-mail: vevukovic@unizd.hr

Odjel periodike
Jelena Rušev Mogilevskij, dipl. knjižničarka
tel: 023 345 048
e-mail: jrusev@unizd.hr

 

KNJIŽNICA NOVOG KAMPUSA
Zorica Antulov, dipl. knjižničarka (Voditeljica Ogranka)
tel: 023 345 048
e-mail: zantulov@unizd.hr

Antica Lukačić, pomoćna knjižničarka
tel: 023 345 048
e-mail: alukacic@unizd.hr

IBEROROMANSKA KNJIŽNICA
Nikica Gardijan, mag. knjižničarstva
tel: 023 200 749
e-mail: ngardijan@unizd.hr

KNJIŽNICA ODJELA ZA NASTAVNIČKE STUDIJE U GOSPIĆU
Dubravka Čanić, dipl.knjižničar (Voditeljica Ogranka):
tel: 053/665-356
e-mail: dcanic@unizd.hr
 
Marina Franić Šimunić, pomoćna knjižničarka
tel:053/665-343
 

SLAVISTIČKA KNJIŽNICA
Renata Oštarić, viša knjižničarka (Voditeljica Ogranka) (odsutna)
tel: 023 200 538
e-mail: rostaric@unizd.hr
 

Andreja Antonina, mag. knjižničarstva

tel: 023 200 538

e-mail: andreja.antonina@gmail.com

 

TALIJANISTIČKA KNJIŽNICA I KNJIŽNICA ODSJEKA ZA FRANCUSKI JEZIK

Mislav Grgić, dipl. knjižničar (Voditelj Ogranaka)

tel: 023 200 511

e-mail: migrgic@unizd.hr