Department of Sociology

Studijska mobilnosti na Sveučilištu u Grazu

Marija Šarić, mag. soc. provela je četiri mjeseca ljetnog semestra ak. god. 2018./2019. na semestralnoj studijskoj mobilnosti na Sveučilištu u Grazu, Austrija. Mobilnost je ostvarila kao studentica Međunarodnog združenog doktorskog studija Sociologije regionalnog i lokalnog razvoja, a preko CEEPUS mreže Odjela za sociologiju Inter-American Studies (CIII-AT-0503-08-1819). U razdoblju od 1. ožujka do 30. lipnja 2019. sudjelovala je u doktorskom kolegiju Doktoratskolloquium: Crises Redefined: Methods and Approaches of the Humanities and Social Sciences Reconsidered koji vode vode Ao. Univ.-Prof. Dr. phil. Roberta Maierhofer i Ao.Univ.-Prof. Dr. phil. Hermine Penz i kolegiju Introduction to Inter-American Studies (Theories &Methods) koji vodi Barbara Ratzenböck, Bakk. rer. soc. oec, MA.