Department of Sociology

Doc. dr. sc. Željka Tonković održala je u suautorstvu sa Sanjom Sekelj (Institut za povijest umjetnosti) izlaganje pod nazivom "Local platforms, transnational networks and the tactical organizing of the independent cultural scene in Zagreb" na konferenciji "Digital Art History – Methods, Practices, Epistemologies" koja je održana u Zagrebu od 12. do 14. studenog 2018. godine. Međunarodnom konferencijom obilježen je završetak četverogodišnjeg interdisciplinarnog projekta ARTNET koji se provodio na Institutu za povijest umjetnosti pod pokroviteljstvom Hrvatske zaklade za znanost.

Knjižica sažetaka i više informacija o konferenciji dostupni su preko sljedeće poveznice: