Department of Sociology

Doktorska radionica Združenog međunarodnog doktorskog studija sociologije regionalnog i lokalnog razvoja

Od 10.-12. listopada u prostoriji za Poslijediplomske studije, Mihovila Pavlinovića 1 (drugi kat) održat će se doktorska radionica Združenog međunarodnog doktorskog studija sociologije regionalnog i lokalnog razvoja na kojoj će predavati profesor Rudi Klanjšek iz Sveučilišta u Mariboru te profesori Emilio Cocco i Nico Bortoletto iz partnerskog Sveučilišta u Teramu. Radionica je posvećena društvenim posljedicama ekonomskih nejednakosti, kvalitativnom terenskom radu itd. Radionica je otvorena za studente i studentice svih razina studija sociologije. Svi zainteresirani studenti i studentice trebaju se prijaviti za sudjelovanje u radionici do 9. listopada u 12 sati na sociologija@unizd.hr.

Program radionice možete pogledati ovdje.