Studentsko savjetovalište - UNIZD

Djelatnice Studentskog savjetovališta sudjelovale na radionici „Samoozljeđivanje u mladih – rana detekcija i intervencija“ u Zagrebu

Dvije djelatnice Studentskog savjetovališta (Severina Mamić, mag. psych. i Dolores Pranjić, mag. psych.) sudjelovale su na radionici pod nazivom „Samoozljeđivanje u mladih – rana detekcija i intervencija“ koja se održala 25. svibnja 2019. godine u Zagrebu. Cilj radionice je bio prikazati kliničke manifestacije, interakciju bioloških, psiholoških, interpersonalnih i socijalnih čimbenika koji sudjeluju u etiologiji, procjeni i planiranju tretmana mladih osoba sa samoozljeđujućim ponašanjem uz aktivno sudjelovanje sudionika i rad u malim skupinama i grupi.

Program radionice možete vidjeti na slici iznad teksta.