Studentsko savjetovalište - UNIZD

Radionica "Kreativno rješenje" - 25. travnja 2019. godine

Koristeći kreativne tehnike na ovoj ćete radionici moći sagledati problem iz različitih perspektiva te potražiti rješenje koristeći papir, olovku, boje i kretanje kroz prostor. Istražit ćemo kako nas pokret može podržati u pronalaženju odgovora.
Cilj nam je potaknuti daljnja propitivanja i osnažiti kontakt s vlastitim potnecijalima te ponuditi tehnike koje možete primjenjivati samostalno. Radionica je dinamična i interaktivna.

Nije potrebna posebna oprema za ples tek svakodnevna odjeća i obuća u kojoj se možete neometano i stabilno kretati. (Podloge za sjedenje bit će osigurane). Dobrodošli!

Radionica će se održati 25. travnja 2019. godine s početkom u 16 sati u Studentskom klubu „Božo Lerotić“. Radionicu vode Sandra Svirčić, bacc. occup. therap. i Ivana Sučić Šantek, dipl. psih.

Za sudjelovanje se nije potrebno prijaviti nego doći na vrijeme na naznačeno mjesto.