Studentsko savjetovalište - UNIZD

Radionica "Projekt Student - mentor" - 18. travnja 2019. godine

Projekt Student-mentor je projekt koji se bazira na vršnjačkoj potpori tijekom studiranja. Studenti i studentice će kroz refleksivni proces i vlastita sjećanja na početak vlastitog studija dolaziti do zaključaka o tome na koji način program Student–mentor može koristiti brucošima i brucošicama.
Cilj ove radionice je potaknuti studente i studentice da na kreativan način, kroz razgovor o vlastitim iskustvima tijekom studija, osvijeste bitnost međugeneracijske povezanosti, međusobne solidarnosti i dijeljenja znanja i informacija.

Radionica će se održati 18. travnja 2019. godine s početkom u 16 sati u Studentskom klubu „Božo Lerotić“. Radionicu vodi Monika Marić, predsjednica Studentskog zbora Sveučilišta u Zadru.

Za sudjelovanje se nije potrebno prijaviti nego doći na vrijeme na naznačeno mjesto.