Pomorski odjel
Prijavite se na Case Study Competition u okviru projekta Ritam kulturizma i osvojite novčanu nagradu

Mislite da ste kreativni, inovativni? Želite raditi nešto izvan okvira studentske svakodnevnice?
Prijavite se na ovogodišnji Case Study Competition koji se organizira u okviru ovogodišnjega studentskog projekta RITAM KULTURIZMA!

Osmislite promotivnu kampanju koja će promovirati Dalmaciju kao destinaciju zdrave hrane i zdravih životnih navika s ciljem privlačenja većeg broja korisnika "Raw Food Cruisea".

Pobjednici s najzanimljivijim idejama imaju priliku osvojiti 1000 kuna!
Požurite jer su prijave otvorene do 8. travnja 2016. godine do 23:59 sati. Predaju rješenja moguće je izvršiti do 17. travnja u 23:59 sati.

Prijaviti se možete na e-mail adresu: ritam.kulturizma.06@gmail.com.

Upute za pripremu i detaljnije informacije o natjecanju možete naći na službenoj web stranici: http://ritamkulturizma.com/case-study/

Sretno!

Case Study Competition