Odjel za povijest umjetnosti

Oglasna ploča

Posjet Zavičajnom muzeju Benkovac u sklopu izvedbe dijela programa iz kolegija Muzejsko-galerijska praksa I.

Dana 10. studenoga 2023. godine studenti prve godine diplomskih studija povijesti umjetnosti Sveučilišta u Zadru s profesorima Ivanom Josipovićem i Nikolom Zmijarevićem posjetili su Zavičajni muzej Benkovac u sklopu izvedbe dijela programa iz kolegija Muzejsko-galerijska praksa I. Domaćin nam je bio ravnatelj muzeja Marin Ćurković, prof. povijesti i dipl. arheolog kojemu ovom prilikom zahvaljujemo da gostoprimstvu! :)

Pročitaj više
123468910Last