Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

STUDENTSKA RADIONICA – PRIKUPLJANJE VIZUALNIH PODATAKA ZA PROJEKT SAN –„Smart Agriculture Network“

U petak, 22. veljače 2019. godine s početkom u 10:00 sati održana je studentska radionica na kojoj su sudjelovali studenti Odjela za ekologiju, agronomiju i akvakulturu. U uvodu, studentima su se obratili, koordinator rada znanstvenog tima na projektu SAN, profesor Tomislav Kos i profesor Zoran Šikić, nadzor nad radom znanstvenog tima na projektu SAN, koji su predstavili projekt i njegovo značenje za budućnost u poljoprivrednoj proizvodnji. Na radionici je sudjelovao i partner na projektu iz Elektrokovine plus d.o.o. (prijavitelj), IT stručnjak Alen Dabčević.

Više o radionici možete pronaći ovdje.