Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

Poziv na predstavljanje knjige „Najzdravije namirnice svijeta”, autora Georgea Mateljana

Odjel za zdravstvene studije i Odjel za ekologiju agronomiju i akvakulturu pozivaju Vas na  predstavljanje knjige „Najzdravije namirnice svijeta”, autora Georgea Mateljana, koja će se održati dana, 27. veljače, u 11 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, Obala kralja Petra Krešimira IV./2. te istoga dana u 17 sati u Multimedijalnoj dvorani Sveučilišta u Zadru, dr. Franje Tuđmana 24.

Tom prigodom, knjigu će promovirati prof. dr. sc. Marijana Matek Sarić, Sveučilište u Zadru, prof. dr. sc. Irena Drmić Hofman, Medicinski fakultet Split, doc. dr. sc. Vedran Poljak, Sveučilišni odjel za studije mora Split i Željko Petrović, dipl. ing., Udruga Zdravi grad Split, glavni urednik hrvatskog izdanja.