Odjel za pedagogiju

MEĐUNARODNI ZNANSTVENI SIMPOZIJ

Na odjelu za pedagogiju Sveučilišta u Zadru održan je međunarodni znanstveni simpozij 4. i 5. studenoga 2016. godine pod naslovom „Alternativni pedagoški koncepti na području nekadašnje Jugoslavije“. Simpozij je održan u vrlo ugodnoj i radnoj atmosferi, u skladu s programom i temama izlaganja objavljenim u Knjizi sažetaka prije samoga skupa, koju možete preuzeti ovdje.

Svi radovi koji su izlagani na simpoziju planiraju se objaviti u prvom broju časopisa Acta Iadertina za 2017. godinu, kojeg izdaju Odjel za pedagogiju i Odjel za filozofiju Sveučilišta u Zadru, čije se objavljivanje očekuje tijekom lipnja mjeseca 2017. godine.

Raspoloženje i atmosfera sa zadarskog skupa može se vidjeti na fotografijama koje su dostupne ovdje.

_________________________________________________________________________________________________

Na Odjelu za pedagogiju Sveučilišta u Zadru održava se međunarodni znanstveni simpozij 4. i 5. studenoga 2016. godine na temu Alternativni pedagoški koncepti na području nekadašnje Jugoslavije. Na simpoziju sudjeluju ugledni sveučilišni profesori iz regije koji proučavaju povijest pedagogije.

Program simpozija i sažetke izlaganja možete pronaći ovdje.