Odjel za pedagogiju

Nastavak bilateralne suradnje i posjet Odsjeku za pedagogiju i andragogiju Filozofskog fakulteta u Ljubljani

U okviru bilateralne suradnje na znanstveno-istraživačkom projektu "Suradnja predstavnika kulturne pedagogije i (dis)kontinuitet poslijeratnoga razvoja", slovenski voditelj projekta izv. prof. dr. sc. Tadej Vidmar, suradnici na projektu: prof. dr. sc. Janko Muršak, izv. prof. dr. sc. Jasna Mažgon, doc. dr. sc. Danijela Makovec Radovan i ostali članovi Odsjeka za pedagogiju i andragogiju Filozofskog fakulteta u Ljubljani bili su domaćini posjete hrvatskog voditelja projekta prof. dr. sc. Igora Radeke i suradnica: doc. dr. sc. Ane Marije Rogić, doc. dr. sc. Marije Buterin Mičić te Jelene Vlahović, prof. Tijekom posjeta nastavljena je suradnja istraživačkih timova.