Treći skup znanstvenog projekta “ET TIBI DABO: naručitelji i donatori umjetnina u Istri, Hrvatskom primorju i sjevernoj Dalmaciji od 1300. do 1800. godine”

Odjel za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru i Katedra za umjetnost ranog novog vijeka pri Odsjeku za povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta u Rijeci s osobitim veseljem vas pozivaju na treći skup znanstvenog projekta “ET TIBI DABO: naručitelji i donatori umjetnina u Istri, Hrvatskom primorju i sjevernoj Dalmaciji od 1300. do 1800. godine”, pod nazivom Umjetnine, naručitelji i donatori II.

Skup će se održati 15. i 16. studenog 2019. u dvorani 113 Odjela za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru (Obala Petra Krešimira IV. 2) s početkom u 15 sati prvog dana skupa.

Pozivnica

Knjižica sažetaka s programom skupa