Sveučilište u Zadru postalo pridruženi član Svjetske turističke organizacije Ujedinjenih naroda (World Tourism Organization – UNWTO)

Na Izvršnom vijeću Svjetske turističke organizacije (World Tourism Organization – UNWTO) održanom u lipnju 2019. godine u Bakuu (Azerbajdžan) potvrđeno je pridruživanje Sveučilišta u Zadru Svjetskoj turističkoj organizaciji.

Ratifikacija pridruženog članstva Sveučilišta u Zadru Svjetskoj turističkoj organizaciji održat će se na 23. Generalnoj skupštini UNWTO-a od 9. do 13. rujna 2019. u Sankt-Peterburgu (Ruska Federacija).

Generalnoj skupštini u Sankt-Peterburgu prisustvovat će delegacija Sveučilišta u Zadru.