Odjel za nastavničke studije u Gospiću

STUDENTI IZLAŽU NA KONFERENCIJI

Studenti druge godine Odjela za nastavničke studije u Gospiću u okviru kolegija „Psihologija učenja“ zajedno sa svojom nastavnicom doc. dr. sc. Anelom Nikčević-Milković sudjelovali su na Završnoj konferenciji projekta Zavoda za javno zdravstvo Ličko-senjske županije „Snažni, zdravi, sigurni…i povezani“ 11. prosinca 2019. od 11,00 do 13,30 sati u Samostalnoj narodnoj knjižnici Gospić, Budačka 12.

doc. dr. sc. Anela Nikčević-Milković publici se obratila u uvodnom dijelu zahvalivši Zavodu za javno zdravstvo Ličko-senjske županije na dugogodišnjoj uspješnoj suradnji na više razina te Udruzi za pomoć ovisnicima „Vida“ iz Rijeke s kojim Odjel u Gospiću surađuje od prošle akademske godine. U okviru navedenog projekta zavoda Odjel u Gospiću i Udruga „Vida“ pokrenuli su preventivni projekt „Bonton za telefon“ namijenjen učenicima osnovnih škola koji još uvijek traje. Studentice druge godine Nina Nemet, Helena Ban i Lucija Glibo predstavile su projekt na konferenciji. Konferencija se održala u okviru Mjeseca borbe protiv ovisnosti.