Obrane sinopsisa disertacija

U utorak 10. travnja 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, III. kat, dvorana 3.6), s početkom u 10.00 sati, Željka KORDIĆ, mag. philol. angl. i mag. educ. philol. russ., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Kronotop apokalipse u posthumanističkoj fikciji pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Tomislav Brlek, doc. dr. sc. Miranda Levanat-Peričić i doc. dr. sc. Adrijana Vidić.

U utorak 10. travnja 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, III. kat, dvorana 3.6), s početkom u 11.00 sati, Emilia MUSAP, mag. philol. angl. i mag. educ. philol. russ., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Space and the Articulation of Monstrosity Within Popular Culture pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Tomislav Brlek, izv. prof. dr. sc. Marko Lukić i doc. dr. sc. Vesna Ukić Košta. Obrana će se održati na engleskom jeziku.
Pročitaj više
Obrane sinopsisa disertacija