Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 13. ožujka 2017. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.30 sati, Ivana ZOVKO, mag. educ. hisp., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Multimodalne diskurzivne strategije na primjeru videoblogova na španjolskom jeziku pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Ivana Lončar, izv. prof. dr. sc. Mislava Bertoša i izv. prof. dr. sc. Aleksandar Mijatović.

U utorak 14. ožujka 2017. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.00 sati, Alica KOLARIĆ, dipl. bibl., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Informacijsko ponašanje adolescenata iz aspekta uloge informacija u procesu donošenja odluka pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Polona Vilar, izv. prof. dr. sc. Ivanka Stričević i prof. dr. sc. Izabela Sorić.

U utorak 14. ožujka 2017. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.30 sati, Dora RUBINIĆ, mag. bibl., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Pružanje pomoći studentima u procesu traženja informacija: modaliteti sudjelovanja knjižničara pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Franjo Pehar, izv. prof. dr. sc. Ivanka Stričević i izv. prof. dr. sc. Polona Vilar.
Pročitaj više
Obrane sinopsisa disertacija