Natječaj za prijem redovitih studenata u studentski i učenički dom u Zadru u akademskoj godini 2015./2016.

Sukladno Pravilniku o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta o kriterijima za raspodjelu mjesta u studentskim domovima studentskih centara i učeničkim domovima u Republici Hrvatskoj za akademsku godinu 2015./2016. raspisan je Natječaj za raspodjelu mjesta u studenskim domovima za akademsku godinu 2015./2016.
Napominjemo da je došlo do izmjene kriterija stoga se upućuju studenti da pažljivo pročitaju tekst natječaja.
Natječaj za prijem redovitih studenata preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija, studenata integriranog jednopredmetnog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija, studenata jednopredmetnog stručnog studija, studenata poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija i studenata koji će prvi put upisati studij, u studentski i učenički dom u Zadru u akademskoj godini 2015./2016.
Pročitaj više