Obrane doktorskih radova

U srijedu 27. ožujka 2024. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2, II. kat), s početkom u 11.00 sati, Vanja DERGIĆ, mag. soc., javno brani doktorski rad pod naslovom Mladi, politika i supkultura u lokalnoj zajednici: primjer zagrebačke punk scene pred stručnim povjerenstvom u sastavu:  izv. prof. dr. sc. Sven Marcelić, izv. prof. dr. sc. Valerija Barada i dr. sc. Rašeljka Krnić, viša znanstvena suradnica.

U srijedu 27. ožujka 2024. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2, II. kat), s početkom u 14.00 sati, Blanka ČOP, mag. soc., javno brani doktorski rad pod naslovom Karijera žena u nestandardnim oblicima rada i zaposlenosti: iskustva samozaposlenih žena u Dalmaciji pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Željka Zdravković, prof. dr. sc. Jasminka Lažnjak i dr. sc. Mirjana Adamović, znanstvena savjetnica.

Pročitaj više
Obrane doktorskih radova