Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 12. prosinca 2019. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 14.00 sati, Daniela KRUŽIĆ, univ. spec. philol., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Tekstne vrste u političkoj kampanji pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Vlado Sušac, izv. prof. dr. sc. Suzana Jurin i doc. dr. sc. Manuela Svoboda.

U petak 13. prosinca 2019. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.00 sati, Gordana GAŠO, dipl. knjižničarka, javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Informacijsko ponašanje studenata poslijediplomskih sveučilišnih studija pri znanstveno-istraživačkom radu pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Franjo Pehar, prof. dr. sc. Sanjica Faletar Tanacković i prof. dr. sc. Ivanka Stričević.