Prezentacija suradnje Odjela za sociologiju i udruge Naš Hajduk u provedbi EU projekta

U ponedjeljak, 14.listopada 2019. s početkom u 12.00 sati, na Sveučilištu u Zadru, Stari kampus, u predavaonici 203, u sklopu završne aktivnosti projekta "(Hajdučkom) suradnjom i volonterstvom do društvenog razvoja", održat će se prezentacija rezultata suradnje Odjela za sociologiju Sveučilišta u Zadru i udruge Naš Hajduk.

Suradnja je rezultirala provedbom sociološkog istraživanja, dokumentarnim filmom i knjigom kojima je zajednička tema isplativost "Hajdučke" demokracije odnosno sudjelovanja građana (članova) u demokratskim procesima na primjeru sportskog kluba kao zajedničkog dobra.

Projekt "(Hajdučkom) suradnjom i volonterstvom" je sufinancirala Europska unija kroz Europski socijalni fond.