Svečana akademija u povodu 15. godišnjice Odjela za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru

Osobito nam je zadovoljstvo pozvati vas na Svečanu akademiju u povodu 15. godišnjice Odjela za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru.

Datum: petak, 14. lipnja 2019., 16:30

Lokacija: Sveučilište u Zadru, Stari kampus, Aula Magna, Obala kralja Petra Krešimira IV., 23 000 Zadar

Svečanost će započeti pozdravnim govorima i kolažom posvećenim Odjelu za informacijske znanosti, nakon čega slijede kratka izlaganja dugogodišnjih suradnika Odjela iz Hrvatske i inozemstva. Domjenak za uzvanike bit će priređen u dvorištu ispred studentskog restorana „Barbakan“.

Nadamo se da ćete svojim sudjelovanjem uveličati našu svečanost.

Ljubazno vas molimo da svoj dolazak potvrdite na e-mail adresu: iznanosti@unizd.hr.

Odjel za informacijske znanosti, UNIZD