3. lipnja 2019

Poziv na Međunarodnu ljetnu školu kulturnog turizma

Poštovani,

ovim vas putem pozivamo na Međunarodnu ljetnu školu kulturnog turizma koja će se održavati na Sveučilištu u Zadru od 15. do 20. srpnja 2019. godine.

Akademski program ljetne škole obuhvatit će različita predavanja, radionice i rasprave vezane uz temu kulturnog turizma. Osim toga, u okviru ljetne škole bit će organizirano stručno razgledavanje grada Zadra i izlet na otok Pag ili Murter.

Radni jezik ljetne škole je engleski jezik.

Sudjelovanje u ljetnoj školi je besplatno, no broj mjesta je ograničen.

Za prijavu je potrebno ispuniti obrazac za prijavu koji se nalazi u privitku najkasnije do 20. lipnja 2019. godine.

Ljetna škola predstavlja stimulativan način učenja i stjecanja novih vještina u područjima kao što su upravljanje destinacijom kulturnog turizma, inovativni marketing u turizmu i sl.

Svrha joj je razviti znanja i vještine potrebne za unaprjeđenje kulturno-turističke ponude destinacije. Polaznici će imati priliku učiti od eminentnih svjetskih i domaćih stručnjaka iz područja turizma, i to u multikulturnom i multidisciplinarnom okruženju.

Veselimo se vašim prijavama.

Srdačan pozdrav u ime Organizacijskog odbora

izv. prof. dr. sc. Božena Krce Miočić

Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Sveučilište u Zadru