Obrane sinopsia disertacija

U petak 7. lipnja 2019. godine u prostorijama Libertas međunarodnog sveučilišta (Kennedyjev trg 6b, Zagreb, dvorana 16/II), s početkom u 12:00h, Andrej RENDIĆ, mag. tourism. cult., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Vanjskopolitičko pozicioniranje Republike Hrvatske kao nove članice Europske unije 2013. – 2018.  pred Stručnim povjerenstvom u sastavu:  prof. dr. sc. Tihomir Cipek, doc. dr. sc. Damir Mladić i prof. dr. sc. Zvjezdan Penezić.

U utorak 4. lipnja 2019. godine u prostorijama Libertas međunarodnog sveučilišta (Kennedyjev trg 6b, Zagreb, dvorana 16/II), s početkom u 15:00h, mr. sc. Davor HUŠKA javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Razvoj poduzetničke infrastrukture u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i Sloveniji 2000.-2008. godine pred Stručnim povjerenstvom u sastavu:  doc. dr. sc. Sonja Brlečić-Valčić, doc. dr. sc. Ante Samodol i prof. dr. sc. Marko Kolaković.