Obrane doktorskih radova

U petak 7. lipnja 2019. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV, br. 2, II. kat), s početkom u 14.00 sati, Ivica MATAIJA, prof., javno brani doktorski rad pod naslovom Lička toponimija pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Domagoj Vidović, viši znanstveni suradnik, izv. prof. dr. sc. Dunja Brozović Rončević i izv. prof. dr. sc. Kristijan Juran.

U petak 7. lipnja 2019. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV, br. 2, II. kat), s početkom u 12.00 sati, Ivona DESPOT, univ. spec. oec., javno brani doktorski rad pod naslovom Integracija digitalne tehnologije i oblikovanih postupaka u nakladnički sadržaj pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Franjo Pehar, izv. prof. dr. sc. Nives Tomašević i doc. dr. sc. Ivana Hebrang-Grgić.