Lingvistička srida: predavanje dr. sc. Julije Sallabank na temu „An ecological approach to language documentation and revitalisation“

Poštovani kolege, poštovane kolegice,

u četvrtak 16. svibnja 2019. godine u 14 sati dr. sc. Julia Sallabank (School of Oriental and African Studies – SOAS, University of London) održat će predavanje pod naslovom „An ecological approach to language documentation and revitalisation“ u sklopu Lingvističke sride Odjela za lingvistiku Sveučilišta u Zadru. Predavanje će se održati u Dvorani za poslijediplomske studije u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (Ulica Mihovila Pavlinovića 1, 23000 Zadar).

Veselimo se Vašem dolasku!

Zadarska lingvistička srida

Odjel za lingvistiku