Radionica o korištenju programa za upravljanje bibliografskim referencama Mendeley i pretraživanju u bazi Scopus

Sveučilišna knjižnica i Elsevier pozivaju sve zainteresirane na radionicu o korištenju programa za upravljanje bibliografskim referencama Mendeley i pretraživanju u bazi Scopus, koja će se održati u utorak 21. svibnja na Novom kampusu Sveučilišta u Zadru u računalnoj učionici 41 b. Za nastavnike i studente poslijediplomskih studija radionica će se održati u 10:00, a za napredne korisnike i knjižničare u 13:00.

Radionica je primarno namijenjena nastavnicima/znanstvenicima, studentima poslijediplomskih studija i knjižničarima.

Prijaviti se mogu i svi drugi zainteresirani.

Obrazac za prijavu.

Poziv