Poziv na predavanje u sklopu inicijative „EU Back to University“

Ususret nadolazećim izborima za Europski parlament, u ponedjeljak 13. svibnja 2019. u 10 sati u Studentskom klubu „Božo Lerotić“ Studentski zbor Sveučilišta u Zadru ugostit će dr. Noru Straehle iz Europske komisije koja će održati predavanja „Što EU čini za nas, svakodnevno?“ i „Karijera u EU institucijama“.

Predavanja se održavaju u okviru inicijative „EU Back to University“ putem koje službenici Europske komisije posjećuju sveučilište u zemlji članici iz koje potječu i sa studentima razmjenjuju spoznaje o Europskoj uniji. Službenik tako na jedan dan postaje dodirna točka građana/studenata i EU.

Ova inicijativa pruža studentima priliku da nauče više o funkcioniranju Europske unije i da diskutiraju o mogućnostima, ali i izazovima koje donosi članstvo u Uniji.

Veselimo se vašem dolasku!