Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 29. travnja 2019. godine u CodeHub učionici Sveučilišta u Zadru (Novi kampus, Studentski dom, Ul. dr. Franje Tuđmana 24I), s početkom u 12.00 sati, Anita KONJICIJA-KOVAČ javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Informacijsko-komunikacijski i kulturno-povijesni značaj lista Franjevački vjesnik (1887. – 1941.) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Mirna Willer, red. prof. u miru, izv. prof. dr. sc. Jelana Lakuš i prof. dr. sc. Ante Bralić.

U ponedjeljak 29. travnja 2019. godine u CodeHub učionici Sveučilišta u Zadru (Novi kampus, Studentski dom, Ul. dr. Franje Tuđmana 24I), s početkom u 13.30 sati, Irena PEJIĆ javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Modeliranje kriterija za odabir stare i rijetke knjige za digitalizaciju pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Mirna Willer, red. prof. u miru, doc. dr. sc. Marijana Tomić i dr. sc. Tinka Katić, znanstvena suradnica.