Dani sporta na Sveučilištu u Zadru

Centar za tjelovježbu i studentski sport povodom Dana Sveučilišta u Zadru organizira međunarodnu nogometnu utakmicu između studenata Sveučilišta u Zadru i Sveučilišta u Bambergu (Njemačka) te trku kanua dvosjeda na zadarskoj rivi.

Međunarodna nogometna utakmica održat će se 22. ožujka (petak) na pomoćnom igralištu NK Zadra na Stanovima s početkom u 11:00.

Trka kanua dvosjeda na zadarskoj rivi (Obala Petra Krešimira IV.) održat će se 24. ožujka (nedjelja) s početkom u 10:30. Posade kanua činit će student i studentica (profesor ili profesorica) pripadajućeg odjela, kluba ili bilo koje sastavnice Sveučilišta u Zadru. Start utrke bit će na gatu rive, a cilj na Morskim orguljama.

Za sudionike nogometne utakmice predviđene su majice i pehari, a za sudionike trke kanua majice i medalje, uz prigodan program, glazbu te zakusku na Morskim orguljama.

Pozivaju se svi studenti i djelatnici Sveučilišta u Zadru da svojim prisustvom podrže ove sportske događaje u okviru proslave Dana Sveučilišta u Zadru.