Poziv na predavanje iz ciklusa „Javna sociologija“ – Inovacije, kultura i ortački kapitalizam: postoji li veza?

U ponedjeljak 25. veljače 2019. s početkom u 18 sati u Multimedijalnoj dvorani Gradske knjižnice Zadar dr. sc. Jadranka Švarc (Institut društvenih znanosti Ivo Pilar, Zagreb) i prof. dr. sc. Jasminka Lažnjak (Odsjek za sociologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu) održat će javno predavanje „Inovacije, kultura i ortački kapitalizam: postoji li veza?“. Predavanje se održava u sklopu ciklusa javnih predavanja i diskusija „Javna sociologija“ u organizaciji Odjela za sociologiju Sveučilišta u Zadru.

Više o temi predavanja pročitajte ovdje.