Obrane sinopsisa disertacija

U petak 22. veljače 2019. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, dvorana u prizemlju), s početkom u 12.00 sati, Roko Sven SURAĆ, mag. hist., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Ropstvo u rimskoj Dalmaciji pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Zrinka Serventi, prof. dr. sc. Anamarija Kurilić i doc. dr. sc. Ivan Matijević.

U ponedjeljak 25. veljače 2019. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati Iva PERŠIĆ, mag. philol. ital., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Studija pisane produkcije učenika i analiza pogrešaka u službi glotodidaktike u školama s talijanskim nastavnim jezikom u Hrvatskoj pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Ivana Škevin Rajko, doc. dr. sc. Gianna Mazzieri-Sanković i doc. dr. sc. Sandra Hadžihalilović.