Obrane sinopsisa disertacija

U petak 8. veljače 2019. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Marijan ČIPČIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Društveno-političke prilike i gospodarstvo u Trogiru od 1918. 1941. pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Mateo Bratanić, prof. dr. sc. Mithad Kozličić i prof. dr. sc. Marko Troglić.

U ponedjeljak 11. veljače 2019. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, mr. sc. Anto IVIĆ javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Društvene i gospodarske prilike na Kupresu od 16. do 20. stoljeća pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Zlatko Begonja, izv. prof. dr. sc. Edin Mutapčić i izv. prof. dr. sc. Tado Oršolić.