Kulturna događanja – ulaznice za koncert (28. 1. 2019.) i predstavu (30. 1. 2019.)

Dragi studenti i djelatnici,

na stranici Kulturna događanja potražite svoju ulaznicu za koncert Zadarskog komornog orkestra, pod vodstvom dirigenta Vetona Marevcija, koji će se održati u ponedjeljak, 28. siječnja u Svečanoj dvorani Sveučilišta s početkom u 20 sati. Na koncertu dva studenta iz klase slavnog Zadranina Valtera Dešpalja – Mihovil Karuza i Branimir Pustički uz Zadarski komorni orkestar, pod dirigentskim vodstvom Vetona Marevcija, na jednu će večer postati ogledalo Haydna i Mozarta, ogledalo klasike.

Darujemo i ulaznice za predstavu kazališta KNAP i gradskog kazališta "Zorin dom" iz Karlovca, "Dorbi čovjek Bažulek" u režiji Georgija Para. Predstava je u srijedu 30. siječnja, u HNK Zadar, s početkom u 20 sati.