Znanstveni skup „150 godina od osnutka prve liječničke udruge u Dalmaciji (druge u Hrvatskoj)“

Odjel za zdravstvene studije Sveučilišta u Zadru u suradnji s Hrvatskim liječničkim zborom – Podružnica Zadar, Hrvatskom liječničkom komorom – Županijskim povjerenstvom Zadar, Općom bolnicom Zadar, Specijalnom bolnicom za ortopediju Biograd na Moru, Psihijatrijskom bolnicom Ugljan, Zavodom za javno zdravstvo Zadar, Domom zdravlja Zadarske županije i Medicinskom školom Ante Kuzmanića organizira znanstveni skup „150 godina od osnutka prve liječničke udruge u Dalmaciji (druge u Hrvatskoj)“. Skup će se održati 17. prosinca 2018. godine s početkom u 9 sati u Općoj bolnici Zadar (Velika predavaonica).

Srdačno pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže.

Program.

Plakat.