Studenti Sveučilišta u Zadru na međunarodnom sportskom turniru „Eurijada 2018“

Na međunarodnom studentskom sportskom turniru „Eurijada 2018“ u Pragu sudjelovali su studenti i studentice iz 21 zemlje svijeta. Među njima su bili studenti i studentice Sveučilišta u Zadru koji su se okitili medaljama. Ana Bajok osvojila je zlatnu medalju u plivanju (100 metara kraul), košarkašice su osvojile srebro, dok je muška ekipa u futsalu u vrlo jakoj konkurenciji osvojila broncu. Atraktivnom i kvalitetnom sportskom izvedbom te primjernim ponašanjem studentice i studenti predstavili su naše Sveučilište, grad Zadar i Hrvatsku.

Plivanje – zlato: Ana Bajok (100 m kraul).

Košarka ženska – srebro: Marija Šolić, Nikol Dražević, Marija Šimatović, Katarina Barna, Ivana Tomić, Tea Turić, Ema Meštrović, Matea Keran.

Futsal muški – bronca: Toni Ercegović, Renato Nović, Zvonimir Novaković, Lovre Kresović, Josip Baždarić, Stefan Vulić, Ivan Veršić, Filip Lukačević, Mislav Šolić.