Sociološki forum – prvo predavanje

Pozivamo Vas na prvo predavanje na Sociološkom forumu, novopokrenutom ciklusu znanstvenih razgovora na Odjelu za sociologiju.

Predavanje uz raspravu pod nazivom „Transnacionalizacija koncepata socijalnog prostora: Bourdieu bez granica“ održat će prof. dr. sc. Saša Božić (Odjel za ociologiju Sveučilišta u Zadru) i dr. sc. Simona Kuti (Institut za migracije i narodnosti, Zagreb).

Predavanje će se održati u ponedjeljak 5. 11. 2018. u 19 sati, u učionici 203 (zgrada Sveučilišta na rivi).

Sociološki forum prvenstveno je namijenjen samoj sociološkoj zajednici te akademskoj javnosti kako bi se kroz razmjenu aktualnih teorijskih i empirijskih uvida analitički širile i interpretativno razvijale znanstvene spoznaje.