Grad Zadar i ZADRA NOVA pozivaju Vas na CODELAB radionice u sklopu "My Smart City Zadar" "hackathona" i konferencije

Grad Zadar i ZADRA NOVA pozivaju sve one koje zanima razvoj softvera i stjecanje novih znanja u IT sektoru da se prijave za sudjelovanje na CODELAB radionicama koje će se održavati od 11. do 13. listopada 2018. u Kazalištu lutaka Zadar. Hackathon, konferencija i radionice My Smart City Zadar omogućeni su projektom CODE kojim je opremljena i Code Hub dvorana u Studentskom domu Sveučilišta u Zadru.

Radionice su namijenjene svima, bez obzira na prethodno znanje. Teme namijenjene početnicima su frontend development i korištenje IoT uređaja kroz mjerenje temperature otvorenih hladnjaka za uštedu energije. Moguće je prijaviti se i na napredne teme Progressive Apps i Uvod u Magento 2 shop-sustav gdje će stručno vodstvo programera osigurati dostupnost svih potrebnih informacija i za one s manje iskustva. Prijave se vrše putem adrese: info@mysmartcityzadar.com do 8. listopada.

Više o My Smart City konferenciji, hackathonu i radionicama doznajte ovdje.