Održano primanje studenata prve godine preddiplomskih i integriranih studija na Sveučilištu u Zadru

Danas je na Sveučilištu u Zadru službeno započela akademska godina 2018./19. Studente prvih godina jednopredmetnih i dvopredmetnih studija, kao i studente prve godine integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog učiteljskog studija u Gospiću, primili su rektorica Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijana Vican, prorektorica za studije i studente prof. dr. sc. Nedjeljka Balić Nižić, voditeljica Ureda za preddiplomske i diplomske studije prof. Meri Lukić te predsjednica Studentskog zbora Monika Marić.

U svečanom dijelu programa nastupio je A.K.A. Crescendo. Nakon prijema u Svečanoj dvorani studente su odvojeno primili pročelnici odjelā i predstojnici odsjekā.

Nastava za studente preddiplomskih i integriranih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u utorak, 2. listopada 2018. godine.