Budi i ti dio ekipe „UniSport Zadar“ u natjecateljskoj sezoni 2018./19.

Budi i ti dio ekipe „UniSport Zadar“  u natjecateljskoj sezoni 2018./19.

Sportski akademski savez Sveučilišta u Zadru poziva sve zainteresirane studente Sveučilišta u Zadru koji žele biti dio sportskih ekipa UniSport Zadar u natjecateljskoj sezoni 2018./19. da na adresu sport.unizd@gmail.com pošalju svoje osobne podatke (ime i prezime) te sport za koji se prijavljuju, najkasnije do 15. 10. 2018.

Sportovi za koje se studenti mogu prijaviti su:

FUTSAL (m, ž), KOŠARKA (m, ž), ODBOJKA (ž), RUKOMET (m, ž), NOGOMET (m), VATERPOLO (m), STOLNI TENIS (m, ž), ŠAH (m, ž), TENIS (m, ž) PLIVANJE (m, ž), BADMINTON (m, ž), DŽUDO (m, ž), KARATE (m, ž), CROSSFIT (m, ž), ODBOJKA NA PIJESKU (m, ž), KOŠARKA 3x3 (m, ž).

Svi prijavljeni studenti po završetku prijava dobit će informacije o natjecanjima (studentsko prvenstvo Hrvatske, interna natjecanja itd.) i rasporedu treninga pojedinog sporta.

Kontakt: Sportski akademski savez Sveučilišta u Zadru, Trg kneza Višeslava 9, Zadar;

tel.: 200-816; e-mail: sport.unizd@gmail.com; Facebook: UniSport ZD.