Prva Studentska ljetna škola Hrvatskog psihološkog društva – Sveučilište u Zadru, od 22. do 25. kolovoza 2018.

Studentska sekcija Hrvatskog psihološkog društva „Psihomnia“ zajedno s udrugom studenata psihologije „Kasper“ iz Zadra ove godine organizira prvu Studentsku ljetnu školu HPD-a. Svake godine studenti psihologije okupljat će se u određenom gradu kako bi zajedno istraživali pojave vezane uz unaprijed određenu krovnu temu i kako bi proširili svoje znanje o njoj. Studenti će zajedno razvijati istraživački duh i upoznavati se s mjestom gdje će se održati ljetna škola kako bi se i sami međusobno upoznali kao studenti psihologije. Krajnji su ciljevi pokretanja ove ljetne škole povezivanje studenata psihologije na području Republike Hrvatske, povezivanje sa zajednicom psihologa te jačanje i popularizacija psihologije kao znanosti.

Prva Studentska ljetna škola HPD-a, sa središnjom temom „Kvaliteta života kroz životni vijek: izazovi i preporuke“, održat će se od 22. do 25. kolovoza 2018. na Sveučilištu u Zadru, u učionici 223 na Starom kampusu.