Košarkašice izborile završnicu u Rovinju

Dana 24. travnja u Domu košarke Cedevita u Zagrebu odigrala se poluzavršnica u košarci za studentice, gdje je nastupala i ekipa Sveučilišta u Zadru. Naša je ekipa izborila završnicu UniSport Finals koja će se održati od 27. do 30. 5. u Rovinju. Košarkašice su odigrale dvije utakmice, prvu protiv Sveučilišta u Zagrebu, koju su tijesno izgubile u zadnjim minutama utakmice, i drugu protiv Sveučilišta Sjever, koju su odličnom igrom i bez većih problema pobijedile.
Na završnicu su se osim naših košarkašica plasirale jos tri ekipe: Sveučilište u Zagrebu, Sveučilište u Splitu i Sveučilište u Osijeku.
Ženska košarkaška ekipa Sveučilišta u Zadru na poluzavršnici je nastupila u sljedećem sastavu:
Ivana Dujić, Nina Dedić, Glorija Sikirić, Marija Šimatović, Marija Šolić, Patricia Baždarić, Nicol Dražević, Klaudija Tukić, Ivana Tomić i Katarina Barna. Voditeljica: Gordana Ivković.