Obrane sinopsisa disertacija

U srijedu 2. svibnja 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 9.00 sati, Josipa MUŠURA, mag. philol. hisp. i mag. philol. franc., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Diskurzivni markeri kao frazeološke jedinice u suvremenom španjolskom jeziku: leksikografski opis pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Barbara Vodanović, doc. dr. sc. Ivana Lončar i izv. prof. dr. sc. Dražen Varga.

U srijedu 2. svibnja 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.30 sati, María del Pilar VALERO FERNÁNDEZ javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Desarrollo del conocimiento fraseológico en la enseñanza de ELE: propuesta de aplicación lexicográfica pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Anita Pavić Pintarić, doc. dr. sc. Ivana Lončar i izv. prof. dr. sc. Dražen Varga. Javna obrana održat će se na španjolskom jeziku.